Piaggio 1 +
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Piaggio 1 + 2026
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | Elektryczny |
|---|---|
| Moc maksymalna | 3 KM |
| Moment obrotowy | 125 Nm |
| Starter | Elektryczny |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Strut |
|---|
Tylne zawieszenie
| Tylne zawieszenie | Wahacz dwuramienny |
|---|---|
| Amortyzator | Dual Shock |
Podwozie
| Rama | Stal |
|---|
Hamulce przednie
| typ budowy | Pojedyncza tarcza |
|---|---|
| Średnica | 175 mm |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Średnica | 175 mm |
Systemy wspomagające
| Systemy wspomagające | Tryby jazdy, Nowoczesna elektronika |
|---|
Wymiary i waga
| Szerokość przedniej opony | 100 mm |
|---|---|
| Wysokość przedniej opony | 80 % |
| średnica przedniej opony | 10 cal |
| Szerokość tylnej opony | 100 mm |
| Wysokość tylnej opony | 80 % |
| Średnica tylnej opony | 10 cal |
| Długość | 1680 mm |
| Szerokość | 750 mm |
| Wysokość | 1080 mm |
| Rozstaw osi | 1220 mm |
| Wysokość siedzenia od | 770 mm |
| Masa mokra | 90 kg |
| Prędkość maksymalna | 45 km/h |
| Zasięg | 90 km |
| Moc akumulatora (V) | 48 V |
| Pojemność akumulatora (amperogodziny Ah) | 48 Ah |
| Wydajność baterii (kilowatogodziny kWh) | 2.3 kWh |
Wyposażenie
| wyposażenie | System bezkluczykowy, Komfort |
|---|
Cena Piaggio 1 +
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
Piaggio 1 + Historia
Piaggio 1 + 2025

3 KM
90 kg
Piaggio 1 + 2024

1.6 KM
90 kg
13 562,00 złśrednia cena rynkowa
Piaggio 1 + 2023

1.6 KM
90 kg
12 153,00 złśrednia cena rynkowa
Piaggio 1 + 2022

1.6 KM
90 kg
14 333,00 złśrednia cena rynkowa
FAQ Piaggio 1 +
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Piaggio 1 +?
- Aktualna średnia cena za Piaggio 1 +, rocznik 2026, kształtuje się na poziomie 14 690 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 0 km.
- Który skuter jest lepszy? Piaggio 1 + czy Peugeot Kisbee SE?
- Możesz porównać te dwie hulajnogi klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Piaggio 1 +?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Scooter dostępność tego skutera jest na dobrym poziomie. Na rynku jest dużo egzemplarzy Piaggio 1 +.
- Jak stabilna jest cena używanego egzemplarza Piaggio 1 +? Jaki jest trend cenowy?
- Patrząc na rok produkcji 2021, stabilność ceny Piaggio 1 + wyglądała bardzo dobrze na tle innych skuterów kategorii Scooter. Trend cenowy wynosił +84% w pierwszym roku i -59% w drugim roku.
- Jak popularny jest skuter Piaggio 1 +?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na skuter Piaggio 1 +.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów skuterów w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Piaggio 1 + Zdjęcia
Źródło: 1000PS



Pokaż więcej zdjęć















